podnikatel Řada menších podnikatelů se dnes většinou potýká s problémem, jakou technikou vybavit svoji začínající kancelář. Z počátku použije svůj běžný domácí počítač, který dříve sloužil pro hraní her, napsání dopisu a nyní jej přesunou do své nové kanceláře. V tu chvíli ovšem vzniká problém s potřebou nového počítače pro domácí užití, popřípadě dalšího počítače pro nové zaměstnance a podobně. Ve firmě je také nutné vytvořit malou počítačovou síť, všechny počítače připojit na internet, zajistit, aby všechna PC mohla tisknout na jedné síťové tiskárně a podobně. V dnešní době je také velmi důležité mít na všech počítačích nainstalovaný vhodný legální software nejen pro činnost počítačů, ale i pro vlastní činnost firmy.

Další kapitolou při vzniku a růstu firmy jsou telekomunikace. Jedná se o výběr vhodného pevného i mobilního operátora, vytvoření malé pobočkové ústředny s možností přepojování hovorů. Samozřejmostí je nákup vhodných telefonních nebo faxových přístorojů a dnes také výběr GSM telefonů a navigací.

Ať se jedná o výpočetní či telekomunikační techniku, nákupem nesmí služba končit. Velmi důležité je mít zajištěn kvalitní servis a podporu i v případě, že si zboží již zakoupíte.

Z naší zkušenosti víme, že řada zákazníků se s tímto potýká, pokud například zakoupila zařízení v rámci dotované akce v supermarketu. Po zakoupení měli problém s instalací a dnes májí problém se servisem. Přestože v dané chvíli byla velmi atraktivní cena, jednalo se o doprodejové kusy a dnes je problém s rozšířením daných počítačů, respektive tato přestavba bude stejně nákladná jako koupě nového počítače.

Naše společnost vám ráda vybaví vaši kancelář vhodnou výpočetní, kancelářskou i telekomunikační technikou. Vždy si zakládáme na tom, že společně vybereme takové řešení, které bude odpovídat vašim potřebám a finančním možnostem.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše pracovníky.