Skip Navigation
 

Novinka:Doporučujeme:


O obchodu

Prodej HW a SW
Naše společnost se zabývá kompletací počítačových sestav, ke kterým vám dodáme i příslušný software (operační systémy, aplikační systémy), také jsme schopni vám prodat počítače či notebooky nadnárodních společností (Acer, Fujitsu Siemens, Hewllet-Packard). Dále nabízíme široké portfolio počítačových komponent (pevné disky, základní desky, procesory, rozšiřovací karty aj.), příslušenství k počítačům (monitory, tiskárny, projektory aj.) Samozřejmostí je prodej spotřebního materiálu, náhradních dílů a servisu pro daná zařízení.

Telekomunikace
V této oblasti našeho prodeje si vám dovolujeme nabídnout zboží jak pro pevné tak i mobilní telekomunikace. V naší nabídce naleznete zajímavé telefonní přístroje, faxy, mobilní telefony, navigace do aut i pro turistiku a spolu s našimi dodavateli a partnery jsme vám schopni zrealizovat dodávku a montáž pobočkové ústředny. Samozřejmostí jsou dodávky a prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Odborná literatura
Naše společnost se z velké části své činnosti věnuje školení a vzdělávání v oblasti obchodních a manažerských dovedností. V této sekci našeho obchodu si vám dovolujeme nabídnout vybrané knižní tituly, které jsme mohli číst a můžeme je doporučit jako určitou „doporučenou četbu“ našim studentům. Mnohdy je taková kniha i vhodným dárkem k narozeninám či životnímu výročí.

I zde však příležitostně naleznete tituly, které lze zakoupit spíše pro zábavu, výuku či pobavení partnerovi a dětem. Snažíme se naše tituly rozšiřovat a držet se myšlenky, že „nejen prací, živ je člověk“.